HELLA

Ürün Grupları :

  • Far
  • Stop
  • Sinyal
  • Elektrik
  • Elektronik
  • Akü

 

HELLA Aydınlatma

Işık hem görmek hem de görünür olabilmek için son derecede önemlidir. Araç aydınlatması yol üzerindeki herkesin güvenliği açısından oldukça önemli olduğundan, HELLA sürüş konforu sunmanın yanı sıra sürücünün önünde uzanan yolun optimum şekilde aydınlatılmasını sağlayan yenilikçi aydınlatma sistemleri geliştirmektedir. Bununla birlikte tasarım da giderek önem kazanmaktadır. Araç tasarımına bambaşka bir yaklaşım getiren ve tasarımcıların markaya özgü stiller oluşturmasına olanak sağlayan LED’ler kendini burada göstermektedir.

HELLA Ön Farlar

Sürücülerin yüzde ellisi aydınlatmanın zayıf olduğu durumlarda trafikte huzursuz olmaktadır. Eğer ilerideki yol iyi aydınlatılmış ise, bu huzursuzluk ortadan kalmaktadır; iyi bir aydınlatma en iyi gece görüş sistemidir. HELLA otomobilin icat edildiği tarihten itibaren yeniliklere imza atmakta ve aydınlatma ürünleri ve sistemlerinde ileriye dönük bir yaklaşım izlemektedir. Hella hem sürüş konforunu hem de güvenliği artırmaya önem verir, ayrıca HELLA aydınlatma ürünlerinin göz alıcı tasarımı üreticilerin özel araç tasarımları ve konumlama stratejilerini uygulamasına olanak sağlamaktadır. Aydınlatma ürünleri serimiz ve diğer ürün segmentlerimiz hakkında daha fazla bilgi için İntermobil’in Hella satış ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

HELLA Arka Kombine Farlar

Günümüzde LED’ler giderek önem kazanmaktadır: Yalnızca sağladıkları enerji tasarrrufu nedeniyle otomotiv sektöründe büyük etki oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda bir aracın genel görünümünü tasarlamak açısından oldukça önemli olan bir çok tasarım alternatifini de bir arada sunmaktadır. Özellikle arka kombine lambalar söz konusu olduğunda, LED’ler optik sistemler ile birlikte kullanılıp göz alıcı ve zarif araç tasarımları oluşturmaktadır ve üreticiler mevcut birçok seçeneği incelemektedir.

 

https://www.hella.com/hella-tr/tr/

GKN
Önceki
INA
Sonraki