MANN FİLTRE

Ürün Grupları :

  • Hava Filtresi
  • Yağ Filtresi
  • Yakıt Filtresi
  • Klima Filtresi

 

MANN-FILTER hava filtreleri

Temiz hava. Maksimum güvenilirlik.

İçten yanmalı motorlarda optimum performans sağlamak için temiz emme havasına ihtiyaç duyulur. İs ya da toz gibi havada bulunan kirleticilerin yanma odasına girmesi halinde silindir başlıklarında aşınma meydana gelebilir, bu da motorun erken aşınmasına yol açabilir. Emme ve yanma odası arasında bulunan elektronik parçaların işleyişi de önemli ölçüde zarar görebilir.

MANN-FILTER hava filtreleri tüm kir partikülleri için yolun sonunu ifade eder. MANN-FILTER hava filtreleri, en ufak partikülleri bile (toz, polen, kum, is ya da su damlaları) en gelişmiş kir ayırma özelliği ve yüksek mekanik dayanımı sayesinde emme havasından filtreleyerek alır. Bu, yakıt-hava oranının optimum bileşimini sağlar ve motor performansının istikrarlı olmasına imkan verir.

Hava filtreleri, tam performans için düzenli olarak kontrol edilmelidir çünkü tıkalı filtre motora havanın gitmesini engelleyecektir. Bu durumun olası sonucu şudur: yakıt tam olarak yanmayabilir ve kısmen hiç kullanılmadan sistemden dışarı çıkabilir. MANN-FILTER hava filtrelerinin bir başka ayırt edici özelliği de şudur: yüksek toz tutma kapasitesi, tüm servis aralığı boyunca güvenilirlik sağlar.

 

MANN-FILTER yağ filtreleri

Daha fazla performans, daha az tüketim

Otomobil üreticileri, modern motorlarla ilgili yüksek talepleri karşılayabilmek için kullanılan motor bileşenlerinde mutlak surette en yüksek performansı talep ediyor. Bu noktada yağ devresi can alıcı öneme sahiptir çünkü sadece temiz motor yağı tutarlı motor performansını sürekli olarak sağlayabilir. Eğer devridaim yapan yağ sürekli olarak kirlerden ve yanma artıklarından arındırılmazsa, aşınmaya karşı koruma daha fazla garanti edilemez. Bu durum, en kötü senaryonun gerçekleşmesi halinde, motora bile zarar verebilir.

Bir yağ filtresi seçerken risk almak istemiyorsanız MANN-FILTER’i seçin. Bu filtreler modern yüksek performanslı yağlar için tasarlanmış olup en talepkar teknik koşullarda dahi sağlam kalabilir. Yağ filtrelerinin uygulama alanları ve bunlardan olan beklentiler değişiklik gösterdiği için, MANN-FILTER yağ filtreleri farklı tasarımlarda mevcuttur.

 

MANN-FILTER yakıt filtreleri

Daha güvenilir. Daha az aşınma.

Modern yüksek performanslı enjeksiyon sistemleri, yakıt kalitesi ve saflığı konusunda daha hassastır. MANN-FILTER yakıt filtreleri, yakıtta bulunan kir partiküllerinin ve suyun motora zarar vermesini engeller.

MANN-FILTER yakıt filtreleri hassas enjeksiyon gruplarının yüksek taleplerine ve biyodizel gibi alternatif yakıtların özel niteliklerine de uyum sağlar. Yakıt, son derece kaliteli filtre malzemesinin kullanımıyla, istenmeyen kir partiküllerinden güvenli şekilde temizlenir. Filtrelerimiz, enjeksiyon sistemlerini aşınma ve korozyona karşı korur, böylece tüm motorun sorunsuz şekilde işlemesine yardımcı olur, bu masraflarının da azalmasına yardımcı olur.

 

MANN-FILTER kabin filtreleri

Daha sağlıklı bir ortam. Daha fazla konfor.

Düşük kaliteli hava sizi yorar, gözlerinizi ve solunum yolunuzu tahriş eder. MANN-FILTER kabin filtreleri aracınızda daha fazla konfor ve temiz hava sağlar çünkü araca giren havadaki tozu, poleni, isi ve diğer kirleticileri, özellikle de her geçen gün daha fazla insanda sağlık sorunlarına (astım ve alerji hastaları başta olmak üzere) neden olan maddeleri neredeyse tamamen yok eder

Tüm filtreler gibi, MANN-FILTER kabin  filtrelerinin de düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Genel kural olarak bir yıllık aralıklarla ya da her 15.000 kilometrede bir değişim gereklidir. Puslu pencereler, kabindeki boğucu hava ve bozuk klima sistemi, bir değişim gerektiğini gösteren kesin belirtiler arasında yer alır.

Kabin filtrenizin   bir dahaki değişiminde, risk almayın ve MANN-FILTER’in patentli ve yüksek teknolojili bir filtresini tercih edin. Ürünlerimiz mükemmel bir uyuma ve onaylanmış orijinal ekipman kalitesine sahiptir. Ayrıntılı montaj talimatları, montajın hızlı ve kolay olmasını sağlar.

 

https://www.mann-filter.com/tr/mf-tr/footer-menu/contact/turkey/

MAHLE FİLTRE
Önceki
HELLA BEHR
Sonraki